Dámsky pomocník, ale nie hocijaký


Dámsky pomocník, ale nie hocijaký_Katharine-fashion is beautiful_Nákupná taška na kolieskach_Katarína Jakubčová_Fashion blogger


          
         Ako som tak sedela vo vlaku, zbadala som vedľa seba jednu postaršiu pani, ktorá namiesto kufra, mala so sebou nákupnú tašku na kolieskach. Aké praktické a zároveň módne práve pri nakupovaní, pomyslela som si.

         Zaujíma ma, koľké z nás mladých dám už využilo tohto v skutku praktického pomocníka. Asi ani jedna alebo sa mýlim? Predpokladám, že keď teraz zmapujem svoje okolie, zbadám len niekoľko týchto rokmi oprášených nákupných tašiek poháňaných rukami popretkávanými vráskami starého človeka. Čudujem sa, že tú tašku ešte nemám. S touto vecičkou môžeme predsa pôsobiť veľmi zaujímavo. Hoci je tu riziko, že by ste vy mladé dámy mohli prísť o nápadníkov, ktorí by videli, že pri nákupoch nepotrebujete mužskú pomoc (samozrejme, ak ste slobodné a svoju druhú polovičku hľadáte pri nakupovaní v potravinách).

        Nákupné tašky na kolieskach sú prispôsobené dobe, v ktorej žijeme. Nájdeme ich v rôznych farbách a prevedeniach. Ich tvar, farba, či obrázková aplikácia vás nudiť nebude, len si treba vybrať takú, ktorá sa hodí k vám.

        A komu sú tieto tašky určené? Ja sa domnievam, že ženám, ktoré sú bez auta a bez chlapa, poprípade bez výraznej svalovej hmoty a chcú sa odlišovať od ostatných a pôsobiť šik.


Dámsky pomocník, ale nie hocijaký_Katharine-fashion is beautiful_Nákupná taška na kolieskach_Katarína Jakubčová_Fashion blogger


Zdroj: 
www.lacne-domacepotreby.sk
www.tpd.sk

Fashion is beautiful

Menovky: