Tak všelijako...


Tak všelijako... Katharine-fashion is beautiful           Chcete počuť najprv tú dobrú správu alebo tu zlú správu? Začnem tou zlou. Nič nie je horšie, ak si v zamestnaní na vás niekto zasadne. Každý deň vám hovorí ako ste neschopný a nič neviete, prípadne nechápe, čo ste tu doteraz robili. Vy pritom máte tak blízko k dokonalosti! Je to smutné a o to bolestnejšie, keď sa jedná o vašu blízku osobu. Šťastní sú tí, ktorí nepoznajú, čo je to na pracovisku stres a šikana.


           A teraz to dobré, pravé orechové, síce nasledujúcu vetu začnem slovom „smutné“. Smutné je, ak ste si niečo zaumienili, pravidelne predstavovali, tešili sa a nevyšlo vám to. No o to radostné príde vtedy, ak vám niekto povie, že to niečo môžete mať. Už sa neviem dočkať. :-) Viem, nekonkretizujem nič, takže môžete byť plní otáznikov. Jedno je isté, dnešok predstavuje dva protipóly, bielu verzus čiernu, svetlo a tieň, či noc a deň. Neviete, či mate plakať alebo sa od radosti usmievať.

          Dnes som sa musela cítiť pohodlne, o čom svedčia aj nasledujúce fotky. Absolvovala som návštevu u zubára.... prežila som to a som celá. :-)


Tak všelijako... Katharine-fashion is beautiful

Tak všelijako... Katharine-fashion is beautiful

Tak všelijako... Katharine-fashion is beautiful


Top: More & More, Fashion Outlet Parndorf
Nohavice: Mango
Topánky: Baťa

Fashion is beautiful

Menovky: ,