Alexander and we?


Alexander and we?_Katharine-fashion is beautiful
          "Stále je toho toľko, čo by som chcel urobiť. V mojej hlave nie je miesto pre spokojnosť so sebou samým.".

Alexander McQueen, módny návrhár

          Tento príspevok začínam citátom zosnulého Alexandra McQueena. Určite aj vy máte hlavu plnú vecí, ktoré by ste chceli v živote urobiť. Nie ste spokojní s tým, čo máte, čo ste doteraz dosiahli, kým ste.

          Neustále pracujete na sebe, na plnení svojich snov. A možno patríte k tým, ktorí sa potácajú nevedno kam. U mňa prevláda neustála nespokojnosť so sebou samou. Preto sa veľmi stotožňujem s výrokom talentovaného McQueena, ktorého outfity boli jedinečné a dych vyrážajúce. Týka sa výrok aj vás alebo vás vystihuje nejaký iný?

          Moju nespokojnosť budete môcť vnímať aj tu na blogu, a to istý čas (pevne verím, že to nebude trvať večnosť :-)). Rozhodla som sa pre zmeny. Chcela by som sem priniesť novinky, ktoré vás dúfam zaujmu a potešia. A ak sa mi to všetko podarí postupne zrealizovať, budem veľmi rada, ale to neznamená, že aj spokojná :-).

        V rámci zaužívaných príspevkov, v ktorých ukazujem svoj pohľad na módu prostredníctvom mojich outfitov, vám uvádzam nové kúsky z môjho šatníka. Kúpila som ich len nedávno v 70 percentnej zľave v obchode Motivi v bratislavskej Eurovee. Sú to malé čierne šaty ozdobené štyrmi radmi jemných zlatých korálok, ďalšie šaty sú v tvare písmena A s motívom veľkomesta v podobe svetielkujúcich mrakodrapov. Nakoniec mi pribudli klasické elegantné čierne nohavice, ktoré by nijakej z nás nemali chýbať v základnom šatníku.

Aký je váš ten základný šatník? Máte elegantné čierne nohavice, sukňu?


Alexander and we?_ Katharine-fashion is beautiful

Alexander and we?_ Katharine-fashion is beautiful

Alexander and we?_ Katharine-fashion is beautiful


Zdroj: www.alexandermcqueen.com

A tu môžete nahliadnuť na novinky v mojom šatníku:
Alexander and we?_ Katharine-fashion is beautifulFashion is beautiful

Menovky: ,