Driclor


Driclor_Katharine-fashion is beautiful_Proti poteniu_Stop poteniu          Ako som sľúbila, prinášam vám článok o prípravku zvanom "Driclor". Začnem svojím príbehom z pred vyše desiatich rokov. Počas študentských čias som sa ako stredoškoláčka nadmerne potila, nie na rukách, ale v podpazuší. Išlo o nekontrolovateľné potenie, či bola zima alebo teplo. Bola som z toho veľmi zúfala. Hanbila som sa pred spolužiačkami.

         Nemohla som randiť ako ostatné baby. Nakoniec som pred triedou vyšla s pravdou von, veď aj tak sa to dlhšie nedalo utajiť. Každý deň som spotrebovala dva balíky hygienických vreckoviek, ktoré som si pchala pod podpazušie. Objavila som a zároveň si objednala aj nalepovacie tampóny určené na ochranu pred potením. Nič však nepomáhalo. Vreckovky boli rýchlo mokré a vždy mi padali na zem. A hoci sa tampóny lepili na vnútornú časť topov (výhoda oproti hygienickým vreckovkám), tiež boli ihneď mokré. Takže fľaky od potu som mala neustále na sebe. Chodila som po vyšetreniach, či náhodou nemám zdravotné problémy, napríklad so štítnou žľazou, ale nič mi nezistili. Vôbec mi nepomáhali spreje, ani iné antiperspiranty proti poteniu. Skúsila som aj rôzne čaje, ale požadovaný účinok sa nedostavil. Možným riešením bol lekársky zákrok, ktorý u mňa neprichádzal do úvahy.

          Až raz moja mamina objavila jeden leták, ktorý propagoval moje zlatíčko - Driclor. Po týždennom používaní už nebolo ani stopy po mojom potení. A to myslím do slova a do písmena! Nechcela som tomu uveriť, ale naozaj to zabralo. Už žiadne papierové vreckovky, tampóny, len pokoj v duši :). Túto maličkosť som zo začiatku používala pravidelne, no teraz ju u mňa stačí použiť len raz za tri mesiace. Samozrejme je to individuálne. Driclor si môžete kúpiť v lekárni, ako aj cez internetovú lekáreň. Ceny sa pohybujú od 5,80 €. Najlacnejšie cez e-shop kúpite TU.

          Driclor je gulička bez vône a bez farbenia, ktorú si musíte aplikovať hodinu pred spaním na umyté podpazušie a ráno, keď vstanete si ju musíte zmyť. Ten čas, čo Driclor používam ani raz sa u mňa neobjavili nežiaduce účinky. Som zdravá a šťastná. Funguje nie na 100 %, ale na 101 % a viac. A aby som nezabudla, jedinou nevýhodou je svrbenie (šteklenie) počas jeho nočného pôsobenia. Treba sa len zaprieť a vydržať do rána. Začiatky sú vždy ťažké, a postupne to už štekliť nebude, len príležitostne. Síce stretla som sa aj s tým, že niekoho to aj jemne štípe. Ja však pálenie vôbec necítim, a to ani vtedy, ked si oholím podpazušie a po pár minútach si guličku aplikujem na seba (ale pozor, guličku nesmiete používať na podráždenú pokožku, a teda ani priamo po holení).

          Ľuďom, ktorí začali mať rovnaké problémy s potením, aké som mala ja, vždy odporúčam kúpu tejto čarovnej guličky. Zo začiatku boli všetci nedôverčiví a s kúpou dlho váhali, no nakoniec si ju aj tak všetci kúpili. Driclor chvália a ostávajú mu verní naďalej. Ľutujú, že ho nezačali používať oveľa skôr. A čo vy, poznáte tento produkt? Má už niekto z vás s Driclorom skúsenosť?

Ak sa chcete o produkte riešiacom problém s potením dočítať viac, kliknete na stránku TU.

           Prosím, ak máte niekoho v rodine, kamošky, kamošov, kolegov v práci alebo niekoho iného, kto má tento nepríjemný "potiaci" problém, pomôžte im tým, že im dáte vedieť o Driclore. Zachránite ostatným touto informáciou nejeden sveter pred prepotením. Takže moji milí - heslo dňa: STOP poteniu !!!

PS:
Pre mňa najškaredšie slovo je zásadne PAZUCHA; a ktoré je to vaše? :-)
Ako jedno z najkrajších slov u mňa naopak víťazí slovo BÁBäTKO; a u vás?

Do nepotenia...

Vaša Katharine ;-)


Driclor_Katharine-fashion is beautiful_Proti poteniu_Stop poteniu

Fashion is beautiful

Menovky: