Keď leto nie je letom


Keď leto nie je letom Katharine-fashion is beautiful          Sme pred Slovenským národným divadlom na Hviezdoslavovom námestí. Sedíme na okraji fontány a vychutnávame si slnečné lúče. Okolo nás sa premávajú turisti a fotia sa. Z mojej a z priateľovej strany sedia tiež turisti, ktorí sa menia ako na bežiacom páse. Každý z nich sa fotí spolu s fontánou a divadlom.

          Fotia sa jednotlivci, fotia sa celé rodiny. Pri mne sedí jedna pani a usmieva sa do objektívu fotoaparátu svojho manžela. Nenápadne sa k nej prisunieme, nakloníme k nej mierne hlavy, usmejeme sa a fotíme sa spoločne. Pritom, nikto nič netuší, iba my a smejeme sa na tom. Z priateľovej strany sedí jedna mladá rodina. Presúvame sa na druhú stranu a rovnako aj tu nakláňame hlavy k rodine. Fotia sa a my sa fotíme s nimi. Predstavujem si, ako si na konci dňa všetci prezerajú obrázky a čudujú sa, kto sú tí dvaja na ich fotografiách? Aj tak sa dá milo zabávať. A čo vy, akú zábavku, ste si naposledy urobili?

           Dnes vám ukazujem outfit, ktorý nemá veľa spoločného s tropickými horúčavami, ktoré vládli  pred mesiacom. No keď v danom momente už leto nie je letom, treba sa nahodiť aj do mierne teplejších kúskov. Kabelku značky Pierre Cardin nosím výnimočne. Je to kabelka, ktorú som nepotrebovala, ale keď som ju uvidela, opäť som nemohla odolať. Vôbec nefigurovala v mojom kabelkovom wishliste. A tie topánky! Keď som ich zbadala vo výklade, musela som ich hneď vlastniť :-). Boli iné, odlišné ako tie ostatné. Zdobili obchod a teraz zdobia moje nohy, ktoré sa v nich cítia pohodlne. Rifle boli výbornou kúpou z Parndorfu, konkrétne od značky Billabong. Vyšli ma v zľave len na 10 eur! Zase niečo, čo som momentálne nepotrebovala. Ale tie rifle si zaslúžili, aby som ich za takúto cenu kúpila, musíte uznať tak ako som to uznala aj ja. :-) Inak cena džínsov danej značky sa pohybuje okolo 70 eur.

PS: Verím, že ste si leto poriadne užili.
  

Keď leto nie je letom Katharine-fashion is beautiful

Keď leto nie je letom Katharine-fashion is beautiful

Keď leto nie je letom Katharine-fashion is beautiful

Keď leto nie je letom Katharine-fashion is beautiful

Top: Koton
Sveter: ???
Džínsy Billabong
Kabelka: Pierre Cardin
Topánky: FootWork
Slnečné okuliare: Prada

Fashion is beautiful

Menovky: ,