Dve v káre

          Krásny slnečný deň, aj keď mierne chladivý, sme nedávno využili opäť na fotenie obrázkov pre blog. Tentokrát vám predstavujem moju červenu košeľu v prevedení so zaujímavým stojačikovým golierom. Košeľa takejto výraznej červenej farby určite nepôsobí klasicky, pričom sú zaujímavo  riešené aj jej manžety.

         Preto ma dostala a ja som sa pre ňu rozhodla. Nenosím ju však často, pretože nie som až tak veľmi košeľový typ človeka. Košeľa je však odev, ktorý by nám aj tak nemal chýbať. Samozrejme, že základný pilier šatníka tvorí biela a ak ju už máme, môžeme si kúpiť aj niečo farebnejšie a dokonca aj tvarovo nápaditejšie.

          Káro je štruktúra, ktorú možno nájsť nielen na kabáte, skladanej sukni, šáli, ale aj na mojich dnešných pančuškách. Tie, čo mám práve na sebe už mám predsa dlhšie, ale až teraz zisťujem, že sú pre mňa jedným z pančuškových hitov. Káro pri mojom zvyšnom čiernom outfite pôsobí nenútene a žiadane. Ale, ak chceme byť iné a káro neladiť len s čiernou, môžeme siahnuť aj po niečom zvláštnom. Čo tak skúsiť kombináciu károvaných šiat s jemnou romantickou čipkou alebo károvaný kabát zladiť so šatami kvetinového vzoru? V móde treba byť odvážny a nebáť sa experimentovať! Ja som dnes vsadila na istotu, no nabudúce to určite risknem a káro skombinujem aj s niečím iným. Ak sa mi to podarí, rada sa vám s tým pochválim. :-)

Kabát: Zara
Topánky: Stiefelkoenig
Košielka: Zara
Sukňa: Tvorba mojej mamky
Rukavice: Nowy Targ, Poľsko
Slnečné okuliare: Prada


Fashion is beautiful


Menovky: , ,