Undiscovered Paradise


Undiscovered Paradise Katharine-fashion is beautiful          Ešte si ideme kúpiť tie látky a na dnes stačí. Podobné frázy sme si hovorili pred niekoľkými hodinami, ale teraz to už myslíme vážne. Naozaj! :-) Tak ideme, či nie? - pýtam sa mamky. Čo už s tebou, dobre! Odpovedala s unaveným povzdychnutím. No a kam nás zaviedlo tentokrát naše spoločné nadšenie pre módu? No predsa do metrového textilu s najlepším výberom v Bratislave aký poznám. 

          Vstúpili sme teda do obchodu s jasným cieľom, rýchlo nakúpiť a ísť konečne domov, kde sa budeme zo všetkého vytešovať pri rozvoniavajúcej kávičke. Ale len, čo sme opäť uvideli tie všetkými farbami hýriace látky, usúdili sme, že až tak jasné a rýchle to nebude. A bolo to tak! Pôvodne som plánovala kupovať iba ja, no nakoniec som nebola jediná. :-) Mám pocit, že keď sme my dve spolu, tak to vždy dopadne rovnako. Jednoducho platí, „Aká matka, taká Katka“. Často sa navzájom motivujeme ku kúpe niečoho, čo sme práve nechceli. :-) Áno, presne tak, čo sme nechceli. Metrový textil je mnohými ľuďmi neobjavený raj, kde stačí použiť svoju predstavivosť a vy sa odrazu neviete rozhodnúť, ktoré látky vziať skôr. V tej chvíli pristihnete samú seba s tým zvláštnym výrazom v tvári, ktorý vyjadruje blaženosť v objatí toľkých látok a nekontrolovane premýšľate aj nad tými látkami, čo ste vôbec nemali vo svojom hľadáčiku. Sú tu také, ktoré bežne v obchodoch s oblečením nenájdete. No a ak sa chcete odlíšiť, tak verte mi, ste na správnom mieste. Samozrejme, je potrebné to ešte skombinovať, vybrať strihy a následne ušiť. Viem, nie je to detail, to je ten najväčší kus práce! Výsledný efekt je však zaručene vždy obrovskou radosťou pre majiteľku nového trendy originálneho oblečenia.

          Obe uprednostňujeme kútik s látkami za akciové ceny. Väčšinou tam máme šťastie, no a teraz to nebolo výnimkou. Myslím si, že dve eurá za meter látky je slušná cena. Aj preto náš nákup vyzeral tak, ako vyzeral. Ja som bola nadmieru spokojná, kým mamka o niečo menej, pretože ju čakalo to nekonečné šitie. Platí predsa staré známe, že umením je radovať sa zo šťastia tých druhých. No a my si to s mamkou navzájom prihrávame neustále. V ďalších príspevkoch vám postupne ukážem jej skvostné výtvory a vy sa môžete tešiť spolu so mnou. :-)Undiscovered Paradise Katharine-fashion is beautiful

Undiscovered Paradise Katharine-fashion is beautiful

Undiscovered Paradise Katharine-fashion is beautiful

Undiscovered Paradise Katharine-fashion is beautiful

Undiscovered Paradise Katharine-fashion is beautiful

Undiscovered Paradise Katharine-fashion is beautiful

Kabát: Miss Sixty
Šál: Timeout
Sukňa: Tvorba mojej mamky
Čižmy: FootWork
Pančušky: Burlington
Kabelka: Parfois


Fashion is beautiful


Menovky: , ,