Golden pumps on my feets

 
Golden pumps on my feets Katharine-fashion is beautiful          Ak ich ešte nemáte, robíte závažnú chybu. Skúste si ich raz vyskúšať a zaisto im podľahnete. Možno sa vám zdajú gýčové, ale nie je tomu tak. Sú luxusné, nadčasové, sú pastvou pre oči a vedzte, že majú budúcnosť. Nikdy by nemali vyjsť z módy.

         A ako sú malé čierne šaty základom šatníka, tak by mali aj zlaté lodičky tvoriť jeden z jeho hlavných pilierov. Sú vhodné na výnimočnú udalosť, ale aj na bežné nosenie. Zaručene s nimi urobíte wau (wow) efekt. :-) V kombinácii s čiernou pôsobia sexi a zároveň tajuplne, s červenou zase vášnivo a s bielou naopak nežne. Zlatá je vyjadrením honosnosti a bohatstva. To však neznamená, že ste nóbl panička, ktorá nevie, čo od rozkoše. Buďte sama sebou, odlíšte sa a kúpte si zlaté lodičky, ktoré vyzdobia nielen vaše nohy.  A stane sa aj vám možno to, čo mne. Dve dámy ma zastavili pri nákupoch v "nemenovanej predajni" COOP Jednota a spýtali sa ma, odkiaľ mám také krásne topánky. Neuveríte mi, ako mi v tej chvíli stúplo topánkové EQ. :-) Majte taktiež na pamäti, že zlaté lodičky dodajú hlavne to voňavé korenie vášmu celému outfitu, a preto by ste už viac nemali byť na vážkach, či ich kúpiť alebo nie. :-)

A teraz sa nechajte inšpirovať mojimi dnešnými obrázkami, ktoré som pre vás s láskou vytvorila. Golden pumps on my feets Katharine-fashion is beautiful

Golden pumps on my feets Katharine-fashion is beautiful

Golden pumps on my feets Katharine-fashion is beautiful

Golden pumps on my feets Katharine-fashion is beautiful

Nájdete ma na Keida on Polyvore

Fashion is beautiful

Menovky: