Grey emotion


Grey emotion Katharine-fashion is beautiful          Hovorí sa, že sivá patrí do palety ušľachtilých farieb. A ja sa zamýšľam, či je to naozaj tak. Keby som sa mala rozhodnúť medzi čiernou a sivou, určite vyhrá sivá. A prečo vlastne porovnávam čiernu a sivú? Z jednoduchého dôvodu. Je známe, že ak nechcete použiť čiernu vo vašom outfite, môžete ju nahradiť jej blízkou alternatívou, čo je práve spomínaná sivá.

        Samozrejme neplatí to vždy! Závisí to od udalosti, situácie alebo príležitosti a od samotného človeka, ktorý preferuje iba čiernu. Vo všeobecnosti, ja osobne čiernu v obľube nemám, pretože na nej vidím napríklad šmuhy od antiperspirantu, biele čiastočky prachu, či iné smietky, ako sú sem tam zblúdilé nitky. Takže jednoznačná voľba je pre mňa sivá, ale to, čo tu zatiaľ píšem, ešte z nej nerobí žiadnu ušľachtilú farbu. Aj keď pre niekoho je sivá obyčajnou, možno až nudnou, ja si to zaručene nemyslím. Dávno predsa neplatí to staré známe „šedá ako myška“.

         Poučili sme sa a v súčasnosti už vieme, že aj pri tejto farbe dokážeme medzi ľuďmi vyniknúť. Sivú môžete rozveseliť nejakou inou, žiarivejšou farbou odevu alebo doplnku. Nič nepokazíte, ak zvolíte sivú farbu tón v tóne, ale tu sú potom dôležité ako strihy, tak aj typy látok, ktoré vás opäť zvýraznia. Popri čiernej a modrej viete sivú farbu výborne využiť v biznis štýle. V kombinácii s bielou pôsobí sivá vždy univerzálne a v pracovnom styku tak nič nepokazíte a budete prirodzené, nerušivé. Zároveň pri tomto farebnom súlade budete vyzerať aj decentne elegantné. Ja veľmi milujem spojenie s béžovou, či so staroružovou. A čo vy, ako vnímate sivú farbu? Spájate si ju s niečím nezaujímavým, všedným a vôbec ju nemusíte? Alebo naopak viete využiť jej nenápadnosť k tomu, aby ste upriamili pozornosť na farebnejšie a výraznejšie časti vášho outfitu?Grey emotion Katharine-fashion is beautiful

Grey emotion Katharine-fashion is beautiful

Grey emotion Katharine-fashion is beautiful

Grey emotion Katharine-fashion is beautiful

Kabát: More & More, Fashion Outlet Parndorf
Sukňa: More & More, Fashion Outlet Parndorf
Topánky: MT Shoes
Šál: C&A
Rukavice: Nowy Targ, Poľsko
Kabelka: Vaše topánky
Pančuchy: Falke

Fashion is beautiful

Menovky: ,