PURPLE LIPS? - Absolutely Yes


PURPLE LIPS? - Absolutely Yes Katharine-fashion is beautiful          Je neoddeliteľnou súčasťou našej kozmetickej taštičky. Nielen výborne vyzerá, ale niekedy aj veľmi dobre chutí. :-) Dávame si ho podľa potreby a v priebehu dňa ho použijeme hneď niekoľkokrát. My nevieme odolať a naša kamarátka sa zase zaujíma odkiaľ sme ho vzali.

        Aj keď má svoju konkurenciu, v danú chvíľu siahneme iba po ňom. Ak naopak nie je po ruke pero a papier, nechávame ním odkaz na zrkadle. :-) Áno, ide o náš najobľúbenejší rúž.

         Zahalí vás tajomstvom alebo naopak zvýrazní vaše vnútorné pocity. Ja osobne mám svoje stálice, ale rada zároveň objavujem nové. Popri červenej klasike sú to, dovolím si povedať, pre niektoré z vás odvážne farby. Tentokrát po cyklamenovej a oranžovej prichádza na rad fialová! A to nemyslím hocijakú, ale sýto žiarivú. Určite odporúčam takúto výraznú farbu, ak túžite po dobrodružstve a hlavne ak sa nebojíte vystúpiť odvážnejšie na verejnosti. 

        Čo vtedy ak sa však obávate už samotnej červenej a nie to ešte pomyslieť na to, že by ste mali experimentovať s nejakou inou výraznou farbou? Poviete si, že na vás je toho už priveľa, no aj tak sa vám tieto farby páčia. Skúste to a uvidíte. :-)

          V prípade, že vám chýba odvaha a netrúfate si vyjsť von takto upravená, odporúčam vyskúšať rúž v silných žiarivých farbách najprv u vás doma. Robte tak dovtedy, kým si nezvyknete. Keď sa už budete cítiť istejšie a sebavedomejšie, skúste takýto rúž použiť aj vtedy, keď sú pri vás vaši blízki. Sledujte ich reakcie! Za predpokladu, že vám povedia aká ste iná, krásna, vyhrali ste. Ste na ceste k úspešnému noseniu takéhoto rúžu medzi ostatnými. Ak sa vám stane, že nič nezbadajú, aj tak nezúfajte. Vyhrali ste tiež. :-) Pravda je taká, že pôsobíte prirodzene, nikto si na vás nič nevšimol, čo je tiež zárukou úspechu.

         Na obrázkoch máte možnosť vidieť, že aj tieto "rúžové" varianty sú trendové a vy v sebe, možno aj vďaka nim a tomuto článku, objavíte skrytú túžbu po fialovej farbe. Každej žene pristane iný typ odtieňa, a preto je už len na vás, pre ktorý sa rozhodnete a či správne vyberiete. Prezradím vám, že teraz tajne túžim presne po sýto žiarivom odtieni z prvých dvoch obrázkov. A aký je váš názor mať takúto farbu na perách?


PURPLE LIPS? - Absolutely Yes Katharine-fashion is beautiful

PURPLE LIPS? - Absolutely Yes Katharine-fashion is beautiful


Zdroj:
www.polyvore.com
www.cakechooser.com
www.beautylish.com
www.onobello.com
www.eyeshadowlipstick.com
www.loadpaper.com

Fashion is beautiful

Menovky: