They said, they thought


They said, they thought Katharine-fashion is beautiful          Je "šialené", aký účinok môže mať váš neúprimný názor na niekoho iného! Predstavte si modelovú situáciu. Štyri kamarátky sa stretávajú pravidelne a  dokonca aj dnes mali naplánované spoločné stretnutie. Jedna z nich však ospravedlnila svoju neúčasť, no ďalšie dve si nemohli nechať ujsť návštevu u Moniky. Ako vždy, veľmi sa na seba tešili, lenže táto schôdzka mala byť o niečom viac.

        Keďže dievčatá si už dávnejšie kúpili lístky do divadla, Monika sa chcela na túto udalosť špeciálne pripraviť. Zadovážila si nové šaty a chcela sa so svojou radosťou podeliť aj s kamarátkami. Nevedela sa už dočkať, kedy sa im ukáže. Zvítali sa, vypili si kávu, porozprávali sa a prišla na rad dlho očakávaná prehliadka Monikiných šiat. Vošla do obývačky a uvidela žiariace tváre svojich kamarátok. Otvorené ústa a smejúce sa oči neveštili nič zlé a ona verila, že nakúpila výborne. Keď sa spýtala na ich názor, počula samé ódy na jej nový úlovok. Čo si myslíte, dozvedela sa pravdu? Jedna vec je, čo povedali a tá druhá, čo si skutočne mysleli!!! Určite to poznáte.

Povedali - Mysleli si
Ó, aká sa krásna - No ty ale vyzeráš 
Tie šaty nemajú chybu - Tie šaty sú otrasné
Vyzeráš v nich úžasne - Sedia Ti zle, z každej strany Ti niečo trčí
Farba a strih Ti výborne sadli - Tú farbu si vôbec netrafila a ten strih Ti deformuje postavu
Také by som si kúpila aj ja - Na takéto by som sa nikdy ani nepozrela
Kde si ich kúpila? - Spýtam sa zo slušnosti.

          Na záver sa ich Monika spýtala, ktoré bolerko si má k šatám doladiť. Zhodne jej povedali, "Vezmi si to prvé", ale mysleli si, "Aj tak je to už jedno, ktoré si dáš".

           V deň D, v deň návštevy divadla, sa stretli už spolu všetky štyri. Keď ju štvrtá kamarátka uvidela, hneď ju pochválila, aká je krásna a ako jej to skvele pristane. Myslela si však, ...

          Verte tomu, že si to divadlo spolu náramne užili, veď sú kamarátky. Avšak prečo musela byť Monika tak zle oblečená? Možno sa z nej všetci naokolo smiali a ohŕňali nosmi a kamarátky jej vlastne v tomto smere vôbec nepomohli. Smutné je to, že ona to vôbec netušila. Kamaráti sú predsa na to, aby si navzájom dôverovali a podporovali sa.  Akých kamarátov by ste chceli vy? Takých, ktorí vám povedia svoj úprimný názor a vy budete "v divadle vyzerať ako hviezda" alebo takých, ktorí vám len pritakávajú a vy budete "predmetom posmechu zúčastnených ľudí počas prestávky medzi dvoma dejstvami" ?


They said, they thought Katharine-fashion is beautiful

They said, they thought Katharine-fashion is beautiful

They said, they thought Katharine-fashion is beautiful

They said, they thought Katharine-fashion is beautiful

They said, they thought Katharine-fashion is beautiful


Košeľa: Zara
Sukňa: More & More, Fashion Outlet Parndorf
Bunda: More & More, Fashion Outlet Parndorf
Kabelka: Parfois
Topánky: FootWoork
Slnečné okuliare: Prada

Fashion is beautiful

Menovky: , ,