3 simple steps


3 simple steps Katharine-fashion is beautiful          "Nie je škaredá žena, ale lenivá žena.". Koľkokrát sa mi stalo, že som prešla okolo ženy, dievčaťa a osoba vedľa mňa povedala "tak tá je teda škaredá". Alebo ešte keď dávnejšie chodila v televízii relácia Zmenáreň a prišla tam pani, na ktorú hneď všetci muži z našej rodiny zareagovali slovami "tak tej už nič nepomôže". Ja som tvrdila, nechajte sa prekvapiť, pretože každá žena je krásna, len sa nevie o seba správne postarať alebo ako hovorím v úvode, je lenivá a nedbalá.

         Nevadí, ak má veľký nos, krivý nos, malé oči, úzke pery, nevýrazné lícne kosti, silnejšie stehná, väčšie brucho, všetko sa dá pekne upraviť, či vylepšiť rôznymi trikmi. Ak má žena "dobré oko", šikovné ruky a najmä jej záleží na vzhľade, tak si dá na sebe záležať. Ak to nedokáže, tak sa jednoducho zverí do rúk odborníkom. Málo žien sa však o seba stará dostatočne. Prednedávnom som mala možnosť vidieť pár obrázkov z jednej konferencie a poviem vám, cítila som z nich akúsi uniformovanosť u žien, ktoré sa na fotkách nachádzali. Či mladšie, či staršie ročníky, všetky mali jedno spoločné - vyzerali ako "tety". Boli bez make upu, maximálne použili špirálu, ledva mali upravené vlasy a oblečené boli do vecí, ktoré im pridávali na veku.
  1. Prosím, líčte sa! Mamka ma odmala učila, že musím byť namaľovaná, aj keď idem smeti vysypať. Neberte to doslovne, ale táto veta môže niekomu pomôcť. Nikdy neviete, kde a koho stretnete. Nemusíte sa vyznačovať talentovanými rukami make up artistov, stačí, že si dáte špirálu, púder, farbu na líčka (aj to sa vám dá odpustiť) a nejaký jemný rúž (ak sa bojíte výrazných farieb). 
  2. Snažte sa mať upravené vlasy! Nemôžete predsa mať polomastné vlasy a neospravedlňuje vás ani to, že ste boli unavené a nezvládli ste ich umytie. Odpustite si aj odrastené vlasy, najmä ak nie ste pôvodne blond a teraz vám začínajú vykúkať tmavé, vaše pôvodné hnedé vlasy. Samozrejme, ak sú odrastené vlasy momentálne trendy, tak sa môžete vyhovoriť. :-) 
  3. Obliekajte sa ako hviezda, nie ako tucet ďalších. A nevyhovárajte sa, že nemáte na to peniaze, či motiváciu. Dnes sa dá nakupovať lacnejšie, konkurencia je vysoká a vy si máte z čoho vyberať. Ale najmä, inšpirácie si hľadajte, ak nie v časopisoch, tak určite na internete! Tých je tam teraz požehnane. 

3 simple steps Katharine-fashion is beautiful

3 simple steps Katharine-fashion is beautiful

3 simple steps Katharine-fashion is beautiful

3 simple steps Katharine-fashion is beautiful
 
3 simple steps Katharine-fashion is beautiful

3 simple steps Katharine-fashion is beautiful


Top: Motivi
Bunda: Reserved
Nohavice: More & More, Fashion Outlet Parndorf
Kabelka: Parfois
Topánky: Stiefelkönig

Fashion is beautiful

Menovky: , , ,