Year-round issue


Year-round issue Katharine-fashion is beautiful         Teraz z každej strany počúvame, čo je trendom na túto jar. Často sú skloňované šaty s kvetinovou potlačou a #šortky. Sú to top kúsky, ktoré by nám počas tejto sezóny nemali chýbať. Toto tvrdenie sa na nás sype z každej strany. Šaty so vzorom kvetov a šortky sú zase podľa mňa samozrejmosťou teplých mesiacov, a preto to nepovažujem výslovne za nejaký "práve #trend". Žena miluje kvety a tie by jej nemali chýbať ani na jej jarných a ani na letných šatách.

          Mali by sa stať povinným základom šatníka! :-) O šortkách nehovoriac a tak teraz o nich trošku popíšem. Nedávno som sa už zmienila, že táto časť odevu by sa nemala v našej spoločnosti považovať len za sezónnu záležitosť, ale jednoznačne za celoročnú! Čo tam po tom, že nemáte radi pančušky, dôležité je, že ste parádne a opäť inšie ako vaše priateľky, spolužiačky, či závistlivé kolegyne. :-) Najbežnejšie sú džinsové šortky, ale vy si teraz dokážete kúpiť aj také, ktoré sú z jemných látok, vzdušné a ľahké. Urobia z vás buď elegantnú dámu alebo sebavedomú šik ženu, či neustále snívajúcu romantičku. Dnes už viete šortky skombinovať k teniskám, lodičkám, sandálom alebo k balerínam. Je len na vás, pre ktorý štýl sa rozhodnete.

          A kedy dať šortkám STOPKU? Ak je váš nový úlovok tesne pod zadok a vy sa práve chystáte do zamestnania. Ste totiž na správnej ceste ako dostať padáka! Preto, keď si ich už chcete na seba dať, riaďte sa radšej pravidlom, ktoré hovorí o prípustnej dĺžke sukne na daný účel. Pri správnej dĺžke si decentnosť šortiek zabezpečíte napríklad, ak si k nim zvolíte sako a pod neho elegantnú blúzku. Pozor tiež na neprimeranosť veku a extra krátke šortky, ktoré už nemusia pôsobiť k vašim rokom vkusne, hoci sa v nich cítite dobre. STOP dávam aj v prípade, že vaše nohy nie sú zrovna ternom v lotérii. Nehovorím, že ich musíte mať ako modelka, ale mali by byť určite hladké bez akýchkoľvek nerovností. Pri odhaľovaní nôh majte vždy na pamäti zmysel pre estetickosť.

Jedna rada na záver:

Ak ste zatúžili po overale, ktorý ešte doma nemáte, je výborným tipom zvoliť top v rovnakej farbe a aspoň v podobnom materiáli ako sú šortky. Namieste je tiež použiť širší opasok, pri ktorom nikto okolo vás nebude pochybovať, že máte pekný nový overal, aj keď iba vy najlepšie viete, že je len fingovaný! :-)


Year-round issue Katharine-fashion is beautiful

Year-round issue Katharine-fashion is beautiful

Year-round issue Katharine-fashion is beautiful

Year-round issue Katharine-fashion is beautiful

Year-round issue Katharine-fashion is beautiful

Year-round issue Katharine-fashion is beautiful

Year-round issue Katharine-fashion is beautiful


          Už som dostala pár e-mailov, v ktorých ste ma žiadali, aby som myslela pri fotkách aj na plnoštíhle. Preto vám tu pripájam inšpiráciu v drobnom, ako sa majú šortky nosiť v prípade, že nemáte veľkosť XS až M, či L. 

Year-round issue Katharine-fashion is beautiful

Zdroj:
http://garnerstyle.blogspot.sk/2013/12/flawless-13.html
http://www.gabifresh.com/2010/05/short-story.html
http://www.pinterest.com/pin/576108977305070178
http://www.pinterest.com/pin/475692779361407324
http://www.pinterest.com/pin/131871095311832469/

Mám na sebe:
Top: More & More, Fashion Outlet Parndorf
Šortky: C&A
Sako: More & More, Fashion Outlet Parndorf
Topánky: Högl

Fashion is beautiful

Menovky: , ,