In all weathers


In all weathers Katharine-fashion is beautiful            Vždy predtým než vyrazím niekam von, oblečiem sa do niečoho, čo vyjadrí jasný súhlas prostredníctvom môjho zrkadla :-), zároveň sa nalíčim tak ako sa patrí a dám si vlasy "dokopy". Na záver si ešte skontrolujem svoju neposlušnú ofinu a pre istotu si na ňu nastriekam ďalšie kilo laku. Vykonám skúšku pevnosti, ktorá spočíva v otočení hlavy doľava a doprava, pričom ofina musí zostať stále na mieste. Poviem si fajn, môžem už konečne ísť. Vyjdem z paneláku, spravím prvý krok vpred, začnem počítať do piatich a stane sa to, čo nikto nečaká, iba ja! :-)

          Moja ofina neustane ten nápor vetra a začne mi štrajkovať. Najprv si zmyslí, že si odskočí na bok, potom dohora a potom sa rozdelí na dve polovice. Moje čelo a ja sa nestíhame čudovať. Zdravím Ťa Wella, si naozaj Ultra strong hold! :-)

          Hoci moja neposlušná ofina si robí, čo chce, nevadí, pretože môj kostýmový outfit mi tento nedostatok vykompenzuje svojimi farbami, ktoré ma vždy vedia pozitívne naladiť. Tento kostým je môj druhý farebný, ten predtým ste mali možnosť vidieť tu. Takéto pestré saká a nohavice môžem každý deň a je mi jedno, či je leto alebo zima. A čo vy, máte odvahu na niečo podobné? Určite však netreba zabúdať, že kúpu farebného kostýmu môžete zvážiť až potom, ak už v skrini máte nejaký ten základ v podobe čierneho alebo sivého kostýmu, ktorý je ideálny napríklad na pracovný pohovor, do zamestnania, či na nejakú spoločenskú udalosť. A hlavne v čiernom, či v sivom dobre padnúcom kostýme, ktorý je zároveň ušitý z kvalitného materiálu, nikdy nič nepokazíte a budete pôsobiť elegantne a dôveryhodne.

Vaša Katharine :-)


In all weathers Katharine-fashion is beautiful

In all weathers Katharine-fashion is beautiful

In all weathers Katharine-fashion is beautiful

In all weathers Katharine-fashion is beautiful


Top: Mango
Kostým: More & More, Fashion Outlet Parndorf
Sandále: www.vasetopanky.sk
Kabelka: Chantall

Fashion is beautiful

Menovky: , , ,