Motivation


Motivation Katharine-fashion is beautiful         Všetci máme "sny", niektorí ich dokonca žijú, iní sa len pokúšajú o to, aby sa ich sny stali skutočnosťou. Tí, ktorí si idú za tým, čo si vysnívali to nemajú vždy ľahké. Neustále sa musia motivovať a hovoriť si, prečo robia to, či ono, a čo je ich životným cieľom. Práve motivácia má byť nástrojom, ktorý ich dokáže rýchlejšie popohnať dopredu. Lenže niekedy nie všetko vychádza tak, ako má a sú osoby, ktoré to neskôr vzdajú a prestanú naháňať svoj sen.

          Stratia to, čo ich motivovalo alebo ich zradí ten, kto bol pre nich pozitívnym príkladom, či nebodaj veľkou inšpiráciou. Ale existujú tu aj takí, ktorí hľadajú ďalšiu motiváciu, ktorá ich nevytiahne z cesty hľadania za vysnívaným šťastím. Dobre vieme, že motiváciou nám môže byť ktokoľvek a čokoľvek. Motivácia sa však nemusí týkať len dosiahnutia snov, ale na druhý deň nás môže nabudiť k tomu, aby sme boli lepší, aby sme viac jedli zdravšie jedlo, aby sme športovali, jednoducho nás podnecuje k nejakým úkonom. Alebo občas len potrebujeme nabrať nový smer, nový dych a tak vyrazíme do prírody, z ktorej sa dá načerpať naozaj veľa. Motiváciou pre niekoho býva aj iné miesto ako príroda, napríklad také, ktoré sa nachádza na nábreží Dunaja a môžete ho poznať pod názvom River Park. Je to veľmi atraktívne okolie, kde sa okrem iného, dá relaxovať a samozrejme inšpirovať. Prípadne môžete nafotiť obrázky nových outfitov, či sledovať ľudí, ktorí vám môžu vnuknúť myšlienku na nový článok na vašom blogu.

         A keďže spomínam River Park, dovolila som si vám dnes ukázať obrázky práve z tohto podmanivého miesta. Opäť máte možnosť vidieť ako si moje boky prevetrali šortky z More & More, ku ktorým som si na seba hodila v rovnakej farbe bundu športového vzhľadu so ženským, elegantným nádychom, tiež v tejto značke. Mohla som ísť do výraznejších farieb, no ja som do bundy zakomponovala klasický biely top, ktorý ladí s bielym pásikom na ľahkých a pohodlných sandáloch. Zvyšok sandálov je pokrytý koňakovou farbou, ktorá zase harmonizuje s kabelkou v tejto farbe.

          Ako tak pozerám na šortky a bundu, bolo by mi už vhod ísť pozrieť do Parndorfu a zmapovať novú kolekciu More & More. Jeseň už pomaly klope na dvere, tak treba konať! Už máte kúpené nejaké nové jesenné kúsky? Poteším sa, ak mi poskytnete tip na niečo zaujímavé.

Vždy usmievavá Katharine :-)


Motivation Katharine-fashion is beautiful

Motivation Katharine-fashion is beautiful

Motivation Katharine-fashion is beautiful

Motivation Katharine-fashion is beautiful

Motivation Katharine-fashion is beautiful

Motivation Katharine-fashion is beautiful

Motivation Katharine-fashion is beautiful


Tielko: Warehouse 
Šortky a bunda: More & More, Fashion Outlet Parndorf
Sandále: www.vasetopanky.sk
Kabelka: Parfois
Slnečné okuliare: Prada

Fashion is beautiful

Menovky: , , , ,