#Lavishy


Lavishy_Katharine-fashion is beautiful_Peňaženky_Obaly na tablety_Katarína Jakubčová_Fashion blogger          Ak chcete byť aspoň nateraz iná, odlišná od ostatných a máte potrebu zahnať ten stereotyp vo vašej taške, je čas na zmenu. K niečomu novému sa môžete dopracovať aj vďaka e-shopu s názvom www.lavishy.sk. Keď som sa o jeho existencii dozvedela, hneď som utekala toto virtuálne miesto zmapovať a preskúmať. :-) Musím povedať, že je veľa slovenských internetových obchodov, ale málo ktorý má príjemnú atmosféru tak ako Lavishy.

         A aby som nezabudla spomenúť to hlavné, je tam veľmi zaujímavá ponuka výrobkov tejto kanadskej značky založenej v Toronte, pričom na trhu ju ľudia mohli poprvýkrát uvidieť už od roku 2001. Áno, existuje už nejaký ten rok a jej produkty môžete kúpiť už aj u nás. Lavishy je zameraná na dizajnové, estetické a samozrejme, že aj na jedinečné módne doplnky ako sú peňaženky, púzdra na tablety, obaly na cestovné pasy alebo na bižutériu. Pre výrobky Lavishy je typická kvalita, precíznosť a krásny dizajn, ale to už musíte posúdiť vy sami. Ak ešte nemáte darček k narodeninám pre vašu mamku, sestru, či priateľku, výrobok od Lavishy môže byť pre vás tým správnym riešením.

        Nedovolí mi ešte nepoznamenať to, že Lavishy doplnky si získali obľubu aj medzi mnohými módnymi redaktormi a štylistami a mohli ste sa o nich dozvedieť aj pre nás v nie veľmi známych časopisoch ako kanadský Elle, Elle Quebec, Chatelaine a Lou Lou. K významným zákazníkom patria známy hotel Ritz Carlton, hotel Hilton Las Vegas, Botanická záhrada v New Yorku, Vancouver Art Gallery, ďalší iní a možno čoskoro aj práve VY! Takže odporúčam rýchlu návštevu slovenského internetového obchodu a taktiež kúpu peňaženky s motívom Eiffelovej veže, či púzdra s margarétou a lienkami na váš tablet alebo  si môžete objednať aj pekné náušnice v tvare listov.

Čo poviete, zaujal vás spomínaný internetový obchod a jeho milá ponuka? Ja tejto značke a slovenskému e-shopu dávam zelenú. :-)

Vaša Katharine

Mne osobne sa páčia tieto:Lavishy_Katharine-fashion is beautiful_Peňaženky_Obaly na tablety_Katarína Jakubčová_Fashion blogger

Zdroj obrázkov: lavishy.sk

Fashion is beautiful

Menovky: