JARNÉ INŠPIRÁCIE Z DIELNE STILAGO


JARNÉ INŠPIRÁCIE Z DIELNE STILAGO_Katharine-fashion is beautiful_Katarína Jakubčová_fashion blogger          S menším oneskorením, ale predsa! Už skôr ste mali možnosť zachytiť u mňa na Facebooku  informáciu, že som bola oslovená spoločne s ďalšími dvomi blogerkami Anitou a Lindou na spoluprácu so Stilagom. Keďže jar už zaklopala na dvere (dobre, tak to ešte akosi nie je vidieť), mali sme nafotiť jarný editoriál. Pre každú z blogeriek boli pripravené tri outfity v troch rôznych štýloch - športovo ležérny, elegantný a mestský šik. Outfity pre nás vyberali skvelé dievčatá zo Stilaga - Janka, ktorá sa zároveň postarala o úpravu vlasov a jej kolegyňa Miška, ktorá mala na starosti aj náš make-up. S Jankou, ktorú inak môžete nájsť aj na blogu MargiFashion, sa už istý čas navzájom "sledujeme". Z našich blogov vieme, čo sa ktorej páči, ktorá aký štýl preferuje a ktorej sa aké farby najviac hodia. Preto Janka prispôsobovala styling mne vlastnému štýlu a vkusu. :-)

         Môj prvý outfit reprezentoval pohodu a bol ideálny na voľný čas strávený v spoločnosti priateľov a známych. Celý sa niesol v kovových odleskoch, ktoré už nepatria len na nočnú párty v žiari reflektorov, ale aj na vaše bežné dni. Zaujímavé pre mňa boli určite džínsy, ktoré sa na tele niesli veľmi príjemne a svojím vzhľadom mi vyhovovali. Rovnako ma dostalo zadné riešenie sivého topu, ktoré bolo z jemného plisovaného materiálu, no žiaľ túto časť nie je nikde na obrázkoch vidieť. Výrazným prvkom sa stal určite aj náhrdelník, ktorý outfit zaručene oživil. Tak čo, ako sa vám páči táto jarná inšpirácia číslo 1?

        Po vonkajšom chladivom fotení na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave sme sa ocitli v krásnych priestoroch novo zrekonštruovanej budovy, v ktorej sídli samotné Stilago. Fotky vznikli v galérii na prízemí, kde nám už bolo konečne teplejšie. :-) Druhá časť fotenia sa niesla v elegantnom duchu, ktorého reprezentovali veľmi ženské šaty. Pre mňa boli zvolené trendy pruhované šaty žiarivých farieb, doplnené nápadnými červenými sandálikmi, bielou kabelkou do ruky, ktorá pekne zapadala do celkového looku a pre chladnejšie chvíle mi nesmela chýbať čierna kožená bunda. A teraz by ma zaujímalo, čo poviete na inšpiráciu číslo 2? :-)

        V prípade tretej série sa vám ozvem niekedy nabudúce v poslednom článku o spolupráci so Stilagom, v ktorom vám ukážem poslednú inšpiráciu na jar 2015.

Viac info a foto môžete nájsť na blogu Stilaga tu a tu (autorkou je sama Janka), ako aj na ich facebookovskej stránke tu. V závere pozdravujem taktiež Lenku, ktorá bola dôležitou a veľmi milou súčasťou tohto dňa a tiež si zaslúži byť spomenutá v dnešnom príspevku. ;-)

Autorom všetkých obrázkov je Dominik Babušík.


Prvá séria:

JARNÉ INŠPIRÁCIE Z DIELNE STILAGO_Katharine-fashion is beautiful_Katarína Jakubčová_fashion blogger

JARNÉ INŠPIRÁCIE Z DIELNE STILAGO_Katharine-fashion is beautiful_Katarína Jakubčová_fashion blogger

JARNÉ INŠPIRÁCIE Z DIELNE STILAGO_Katharine-fashion is beautiful_Katarína Jakubčová_fashion blogger


Druhá séria:

JARNÉ INŠPIRÁCIE Z DIELNE STILAGO_Katharine-fashion is beautiful_Katarína Jakubčová_fashion blogger

JARNÉ INŠPIRÁCIE Z DIELNE STILAGO_Katharine-fashion is beautiful_Katarína Jakubčová_fashion bloggerFashion is beautiful

Menovky: ,