LOVELY

         Uprednostňujem, keď je všetko na jednom mieste, logicky usporiadané a zároveň to vyzerá vkusne. Som osoba, ktorá je spokojná, ak má všetko poruke a ešte lepšie, ak to má ihneď. Veľmi rada navštevujem a spoznávam pekné miesta, kde sa cítim príjemne a kde som obklopená len tým fajnovým. A toto všetko platí aj v prípade nakupovania. Existuje viacero on-line katalógov, ale je iba jeden, ktorý vám chcem dnes predstaviť. "Pôvabné" je slovo, ktoré mi napadlo, keď som prvýkrát uvidela tento web. Ide o virtuálne miesto, kde sa určite budem vracať často a veľmi rada. A ako sa vlastne volá?
       
        Lovely je názov projektu, ktorý je určený všetkým nákupným maniačkam a maniakom, šopoholikom, či ľuďom, ktorí si jednoducho chcú niečo krásne kúpiť priamo cez internet. Nemusia pritom prechádzať niekoľko internetových obchodov, čo býva často aj zdĺhavé a zároveň nemusia opúšťať teplo svojho domova, čo je pri nakupovaní cez internet normálne. Lovely je rozsiahly priestor, kde nájdete všetko "pod jednou strechou"! Stretnete tam obľúbené značky a obľúbené slovenské a české e-shopy ponúkajúce svoj tovar, ktorý je podľa charakteru zatriedený do príslušných kategórií a tak vám umožňuje ľahko prechádzať jednotlivé položky. Lovely je intuitívny a viete sa v ňom veľmi rýchlo zorientovať. Máte si z čoho vyberať. Nájdete tam módne oblečenie, ktoré verím, že vám momentálne chýba v šatníku a taktiež si tam môžete vybrať atraktívne módne doplnky, ktoré bývajú nevyhnutnou súčasťou akéhokoľvek outfitu. Ak si zvolíte svoj obľúbený kúsok a rozhodnete sa ho kúpiť, Lovely vás automaticky nasmeruje do internetového obchodu, ktorý tovar ponúka.

          Okrem veľkého výberu oblečenia a módnych doplnkov, tam budete môcť čoskoro nájsť aj články, či rôzne koláže, ktoré vám ukážu, čo nosiť v konkrétnu sezónu alebo napríklad, čo je práve aktuálne. Mňa Lovely dostal a už teraz sa teším ako sa bude tento projekt rozrastať a akými novinkami nás postupne prekvapí. Prajem mu veľa šťastia, len spokojných klientov a množstvo kvalitných e-shopov, aby sme mali my zákazníci z čoho vyberať.

A čo vy, počuli ste už o Lovely? Alebo máte nejaký iný obľúbený katalóg?

Vaša Katharine

Fashion is beautiful

Menovky: