HURÁ DO ZLATEJ


HURÁ DO ZLATEJ_Katharine-fashion is beautiful_Ako nosiť zlatú_Katarína Jakubčová_Fashion blogger          Veľmi som sa potešila, keď som sa dozvedela, že zlatá sa dostáva do popredia a nosí sa oveľa viac ako kedysi. Ja zlatú jednoducho milujem. Či už na šperkoch, svetri, bunde, spoločenskej listovej kabelke alebo športovej obuvi, to je v podstate jedno. Je to dokonca už naozaj dlhšie, čo som si nič v zlatej nekúpila, a preto túžim po skvostnej sukni, prípadne šatách v tejto farbe. Ak máte podobný záujem, tak sa poďte pozrieť a inšpirovať tým ako zlatú vlastne nosiť a vyzerať v nej super.

         Nikdy nezabudnem na moje povestné zlaté čižmy. Prvýkrát, keď som ich priniesla domov, tak z nich všetci padali na zem. Naozaj, takéto výrazné čižmy sa nevidia každý deň a bolo veľkou odvahou nosiť ich. Hoci boli extravagantné už samotnou farbou, mali ešte aj ozdobný prešívaný vzor, čo ma pri pohľade na ne nenechalo ani na moment chladnou. Nosila som ich k všetkému čiernemu, kde čižmy dokázali najlepšie vyniknúť, ale aj k iným farebným kúskom. Aká škoda, že som už o ne prišla, ale ktovie, možno raz sa mi podobné podarí kúpiť. Až som si teraz povzdychla pri tejto chvíľke nostalgie. :-) 

        O zlatej sa hovorí, že presahuje ročné obdobie, udalosť aj hodinu a ja s týmto tvrdením úplne súhlasím. Čudujem sa ľuďom, ktorí uprednostňujú striebornú pred zlatou, ktorá za každých okolností pôsobí teplo. 


AKO NOSIŤ ZLATÚ:

Šaty a mokasíny

HURÁ DO ZLATEJ_Katharine-fashion is beautiful_Ako nosiť zlatú_Katarína Jakubčová_Fashion blogger

        Nájsť zlaté šaty je možno trošku náročné, ale ak ich predsa nájdete, neváhajte si ich kúpiť. To, že sa stanete ich vlastníčkou, určite neoľutujete. Teraz veľmi obľúbené sú aj mokasíny, a preto ich skúste skombinovať so štýlovými zlatými šatami a zaujímavou kabelkou. Môžete ich nosiť kdekoľvek, stačí len zmena doplnkov a outfit, kde sú dominantné tieto zlaté šaty, bude možné použiť do práce, na návštevu priateľov, či na spoločenské podujatie. 


Nohavice a sandále

HURÁ DO ZLATEJ_Katharine-fashion is beautiful_Ako nosiť zlatú_Katarína Jakubčová_Fashion blogger

        Viem, že väčšina z vás ulietava na nohaviciach, a tak im dáva prednosť pred šatami a sukňami. Vo všeobecnosti máte doma čierne, niektoré z vás aj nejaké farebné (častá je sivá, červená a biela), ale aj vzorované (populárne s motívom kvetov). Ak vás už takéto omrzeli, toto obdobie teraz praje zlatým nohaviciam. Skúste ich skombinovať s módnou pastelovo modrou blúzkou a čiernymi sandálikmi.  


Celá v zlatom 


HURÁ DO ZLATEJ_Katharine-fashion is beautiful_Ako nosiť zlatú_Katarína Jakubčová_Fashion blogger

         Nebojte sa ísť v zlatej od hlavy po päty – kto sa bojí, nech nechodí do lesa. Vy ste povahou a temperamentom ako Beyonce, takže zlatú si jednoducho hoďte hore i dole a dokonca aj na doplnky. Pozor však, aby ste nepôsobili ako jedna veľká vianočná ozdoba. Aby ste teda aj celá v zlatom pôsobili decentne, pozrite sa na obrázok vyššie.


Top, džínsy a tenisky


HURÁ DO ZLATEJ_Katharine-fashion is beautiful_Ako nosiť zlatú_Katarína Jakubčová_Fashion blogger

          Existuje kombinácia aj pre menej náročných alebo menej odvážnych, ktorí chcú skúsiť niečo zlaté. Tým správnym tipom môžu byť zlaté tenisky, ktoré rozžiaria celý outfit. Ladí im to takmer so všetkým, čo si k nim oblečiete. Ja som vyskúšala použiť džínsy s vysokým pásom, trendovú blúzku odhaľujúcu ramená a s vychýreným modrobielym prúžkom. No a najlepšie sa mi k tomu hodila červená kabelka, ktorá tomu dodala taktiež šmrnc rovnako ako aj použitý šperk. 

         V závere len pripomínam, že zlatá už nie je výsostne farbou spoločenských večierkov, neskorých nocí, ale je vhodná aj na bežné nosenie v priebehu celého dňa. Viete už ako nosiť zlatú, resp. inšpiroval vás môj článok? 

Vaša Katharine. :-)

A na Polyvore ma nájdete tu

Fashion is beautiful

Menovky: